1. Kapan

  Kapan

  Kapan Film Özeti ve Detayları: Süleyman çocuklarına son derece düşkün Antalya'nın seçkin iş adamlarından birisidir. Kızı Aslı Amerika'da eğitim görürken, oğlu Tarık ise Türkiye'de eğitim hayatına devam eder. Çok zengin olmasına rağmen çocuklarını asla şımartmayan Süleyman, iş hayatında ki başarısını aile hayatına da taşımıştır. Oldukça mutlu olan bu ailenin yaşantısı Tarık'ın İstanbul'da karıştığı bir olay ile kabusa döner. Tarık'ın yaşadığı olay onda ciddi anlamda psikolojik travma geçirmesine sebep olur. Oğlunun durumunu gören Süleyman'ın içi parçalanırken, onu bu hale neyin getirdiğini araştırmaya başlar. Süleyman çok geçmeden oğlunun başına gelenlerin kendisinin de içinde yer aldığı bir öğrenci grubundan kaynaklandığını anlar. Süleyman için yapılacak tek şey vardır. Oda oğluna yapılan zulmün intikamını almaktır. Tam beş yıl boyunca öğrenci grubunu adım adım takip eder. Artık Süleyman için hesap vakti gelmiştir. ''İtiraf et yada öl'' isimli bir yarışma düzenleyen zengin iş adamı öğrenci grubunu bir araya getirmeyi başarır. Tam bir kapana sıkışan öğrenci grubu acaba Süleyman'dan kurtulabilecekler midir?
  Kapan filminde yönetmen koltuğuna Kudret Sabancı oturuyor. Filmde başrolleri ise; Erkan Petekkaya, Kemal Uçar, Öykü Çelik ve Ruhi Sarı paylaşıyor.
  Kapan 7.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      541

 1. Martin Scorsese: Belki The Irishman Son Filmim Olabilir
    1 ay Önce   986
  Martin Scorsese: Belki The Irishman Son Filmim Olabilir The Guardian'a açıklamalarda bulunan yönetmen Martin Scorsese, The Irishman'in son filmi olabileceğini söyledi.
  Apple TV+’nin The Banker Filminin Yayın Tarihi Ciddi Suçlamalar Nedeniyle Ertelendi!
    2 ay Önce   979
  Apple TV+’nin The Banker Filminin Yayın Tarihi Ciddi Suçlamalar Nedeniyle Ertelendi! Apple Tv+'nın Samuel L. Jackson başrollü filmi The Banker yayın tarihi askıya alındı.
  The Independent’a Göre Son 10 Yılın En İyi 40 Filmi
    2 ay Önce   1.563
  The Independent’a Göre Son 10 Yılın En İyi 40 Filmi The Independent gazetesi, son 10 yılın en iyi 40 filminin bulunduğu bir liste yayınladı.
  Janelle Monae’li Gerilim Filmi “Antebellum”dan İlk Fragman
    2 ay Önce   1.053
  Janelle Monae’li Gerilim Filmi “Antebellum”dan İlk Fragman Get Out ve Us'ın yapımcısının imzasını taşıyan ve Janelle Monae'nin başrolünü üstlendiği korku ve gerilim türüne sahip Antebellum filminden ilk fragman yayınlandı.
  Christian Bale, Artık Rolleri İçin Kilo Alıp Vermeyecek!
    3 ay Önce   904
  Christian Bale, Artık Rolleri İçin Kilo Alıp Vermeyecek! Oscar ödüllü oyuncu Christian Bale, rolleri için yaşadığı fiziksel değişimlerle gündeme geliyordu. Konuyla ilgili açıklama yapan Bale, artık böyle bir şeyin olmayacağını belirtti.
Background
Vizyon: 8 Mart 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.