1. En Uzun Gece

  En Uzun Gece

  En Uzun Gece Film Özeti ve Detayları: Orhan Kılıç'ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmde başrolü yine kendisi oynuyor. Filmde Orhan Kılıç'a Eda Erol, Murat Aydın, Mustafa Yılmaz, Ayça Denker, Cem Kılıç, Gamze Dar, Umut Özkan ve Ece Müderrisoğlu eşlik ediyor. Filmin 13 Eylül 2019 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.
  En Uzun Gece 6.0 / 10 20 kullanıcı oyu.
  6.0
  ( Toplamda 20 oy verildi. )

      995

 1. Rosamund Pike ve Anya Taylor-Joy’lu “Radioactive” Filminden İlk Poster Geldi!
    2 ay Önce   1.018
  Rosamund Pike ve Anya Taylor-Joy’lu “Radioactive” Filminden İlk Poster Geldi! Anya Taylor-Joy ve Rosamund Pike ikilisinin başrolünü oynadığı Radyoaktivite üzerine yapmış olduğu çalışmalarla tarihi değiştirerek adını tüm dünyaya duyuran Marie Curie'nin hayatını anlatan "Radioactive" filminden ilk poster sinema severlerin beğenisine sunuldu.
  Yeni Terminatör Filminin Adı Açıklandı
    9 ay Önce   379
  Yeni Terminatör Filminin Adı Açıklandı Terminatör filminin yeni serisinin adı açıklandı.
  Hapishanede Geçen ve Mutlaka İzlenmesi Gereken 8 Film
    10 ay Önce   373
  Hapishanede Geçen ve Mutlaka İzlenmesi Gereken 8 Film Hapishane konulu yapımlara bayılanlara müjde. En iyi hapishane temalı filmleri listeledik.
  Gerçekleşen Savaşları Konu Edinen 7 Tarih Filmi
    10 ay Önce   169
  Gerçekleşen Savaşları Konu Edinen 7 Tarih Filmi Gerçek tarihten esinlenilerek hazırlanan en iyi tarih filmleri tavsiyeleri sizlerle.
  21. Yüzyılın En İyi Filmleri
    10 ay Önce   238
  21. Yüzyılın En İyi Filmleri 21. yüzyılda yayına girmiş en beğenilen filmleri sizler için hazırladık.
Background
Vizyon: 18 Ekim 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.