1. Deadpool

  Deadpool

  Wade Wilson eski bir özel kuvvetler personelidir. Ordudan kısa bir süre önce ayrılmış kötünün iyisi sayılabilecek bir adamdır. Vanessa adında ki bir kadınla yeni bir ilişkiye başlayan Wade ona kısa süre içinde aşık olur. Tam her şey yolunda ilerlerken kanser olduğu gerçeği ile karşı karşıya kalan Wade için artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Vanessa'dan kanser olduğu için ayrılan orta yaşlı Wade kansere tedavi amacı ile gerçekleşecek olan bir bilimsel projeye dahil olur. Ancak bu kanser tedavisi değil bir DNA oynaması tedavisidir.
  Deadpool 7.8 / 10 4 kullanıcı oyu.
  7.8
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      1.355

 1. Deadpool 3 Filmi İçin Bütün Hazırlıklar Başladı
    8 ay Önce   137
  Deadpool 3 Filmi İçin Bütün Hazırlıklar Başladı Efsane filmler arasına giriş yapan Deadpool serinin 3. filmi ile beyaz perdeye geliyor.
  Todd Phillips’den “Joker” Filmi ile İlgili Önemli Açıklamalar
    2 ay Önce   780
  Todd Phillips’den “Joker” Filmi ile İlgili Önemli Açıklamalar Joker filmiyle ilgili açıklama yapan yönetmen Todd Phillips, Empire Magazin’e konuştu. İletilen soruları yanıtlayan yönetmen başrol oyuncusu ile ilgili bilgilendirme yaptı.
  “Malefiz 2: Kötülüğün Gücü” Filminden Türkçe Dublajlı Yeni Fragman
    2 ay Önce   901
  “Malefiz 2: Kötülüğün Gücü” Filminden Türkçe Dublajlı Yeni Fragman Malefiz büyüleyici fragmanıyla izleyiciyi hayran bırakmayı başardı. Filmin başrolünde Angelina Jolie, Elle Fanning ve Michelle Pfeiffer yer alırken yayınlanan fragman Aurora için Maleficent Queen Ingrid arasında gerginlik yaşanacağının ve büyük bir mücadelenin başladığının habercisiydi.
  X-Men Filmlerinin Geleceği Nasıl Olacak?
    7 ay Önce   136
  X-Men Filmlerinin Geleceği Nasıl Olacak? Sevilen film X-Men'in gelecek serisi nasıl olacak?
  Michele Pfeiffer’den Maleficent 2 Görseli Geldi
    8 ay Önce   169
  Michele Pfeiffer’den Maleficent 2 Görseli Geldi Sevilen film Maleficent'in 2. serisi için görsel geldi.
Background
Vizyon: 12 Şubat 2016
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı

Serinin Diğer Filmleri

Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.