1. Deadpool

  Deadpool

  Wade Wilson eski bir özel kuvvetler personelidir. Ordudan kısa bir süre önce ayrılmış kötünün iyisi sayılabilecek bir adamdır. Vanessa adında ki bir kadınla yeni bir ilişkiye başlayan Wade ona kısa süre içinde aşık olur. Tam her şey yolunda ilerlerken kanser olduğu gerçeği ile karşı karşıya kalan Wade için artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Vanessa'dan kanser olduğu için ayrılan orta yaşlı Wade kansere tedavi amacı ile gerçekleşecek olan bir bilimsel projeye dahil olur. Ancak bu kanser tedavisi değil bir DNA oynaması tedavisidir.
  Deadpool 7.8 / 10 4 kullanıcı oyu.
  7.8
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      1.430

 1. Deadpool 3 Filmi İçin Bütün Hazırlıklar Başladı
    11 ay Önce   166
  Deadpool 3 Filmi İçin Bütün Hazırlıklar Başladı Efsane filmler arasına giriş yapan Deadpool serinin 3. filmi ile beyaz perdeye geliyor.
  Oyuncu Kadrosuna Stephen Graham’ı Ekleyen “Venom 2” R-Rated Mi Olacak?
    3 gün Önce   1.035
  Oyuncu Kadrosuna Stephen Graham’ı Ekleyen “Venom 2” R-Rated Mi Olacak? Andy Serkis'in yönetmenliğini yaptığı ve Stephen Graham'ın kadrosuna katıldığı Venom 2 filminin +18 olabileceği açıklandı.
  Joker Filmi’nden Beklenmedik Başarı! 1 Milyar Dolar Hasılata Ulaşabilecek Mi?
    3 hafta Önce   1.375
  Joker Filmi’nden Beklenmedik Başarı! 1 Milyar Dolar Hasılata Ulaşabilecek Mi? Son zamanların en çok konuşulan filmi Joker, gişede elde ettiği başarıya bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Box Office Majo'nun paylaştığı veriye göre film, dünya çapında 1 milyar dolar gelir elde etme yolunda ilerliyor.
  Joker, 1 Milyar Dolarlık Hasılata Ulaşan İlk R-Rated Film Oldu
    4 hafta Önce   1.007
  Joker, 1 Milyar Dolarlık Hasılata Ulaşan İlk R-Rated Film Oldu Joaquin Phoenix’in başrolde yer aldığı Joker filmi 1 milyar dolar hasılata ulaşan ilk R-Rated (+18) film olarak sinema tarihine geçti.
  Ryan Reynolds’lı Netflix Filmi 6 Underground’dan Yeni Fragman
    4 hafta Önce   1.527
  Ryan Reynolds’lı Netflix Filmi 6 Underground’dan Yeni Fragman Michael Bay'ın yönettiği ve Ryan Reynolds'ın başrollerinde yer aldığı Netflix Filmi 6 Underground'dan fragman yayınlandı.
Background
Vizyon: 12 Şubat 2016
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı

Serinin Diğer Filmleri

Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.