1. Deadpool 2

  Deadpool 2

  Wade Wilson sevgilisi ile beraber sakin ve huzur dolu bir hayat sürerken tüm düzeni Cable'nin gelişi ile sarsılır. Cable tehdit unsuru yaratan bir çocuğun peşindedir. Deadpool yani gerçek adı ile Wade ise Cable'yi durdurmak için süper güçlere sahip küçük bir ekip kuracaktır. Kurdukları ekibin adı X-Force olur ve hepsi Deadpool ile beraber Cable ile savaşmaya hazırdır. Film 18 Mayıs 2018 tarihinde Türkiye'de gösterime girmiştir.
  Deadpool 2 6.7 / 10 18 kullanıcı oyu.
  6.7
  ( Toplamda 18 oy verildi. )

      3.085

 1. “Malefiz 2: Kötülüğün Gücü” Filminden Türkçe Dublajlı Yeni Fragman
    3 ay Önce   933
  “Malefiz 2: Kötülüğün Gücü” Filminden Türkçe Dublajlı Yeni Fragman Malefiz büyüleyici fragmanıyla izleyiciyi hayran bırakmayı başardı. Filmin başrolünde Angelina Jolie, Elle Fanning ve Michelle Pfeiffer yer alırken yayınlanan fragman Aurora için Maleficent Queen Ingrid arasında gerginlik yaşanacağının ve büyük bir mücadelenin başladığının habercisiydi.
  Michele Pfeiffer’den Maleficent 2 Görseli Geldi
    9 ay Önce   184
  Michele Pfeiffer’den Maleficent 2 Görseli Geldi Sevilen film Maleficent'in 2. serisi için görsel geldi.
  2019 Yılında En Fazla Beklenen Netflix Filmleri
    9 ay Önce   223
  2019 Yılında En Fazla Beklenen Netflix Filmleri 2019 yılı içerisinde beyaz perdeye girecek netflix filmlerini sizler için hazırladık.
  X-Men Filmlerinin Geleceği Nasıl Olacak?
    9 ay Önce   145
  X-Men Filmlerinin Geleceği Nasıl Olacak? Sevilen film X-Men'in gelecek serisi nasıl olacak?
  Pokemon Detective Pikachu İkinci Filmi Geliyor!
    9 ay Önce   201
  Pokemon Detective Pikachu İkinci Filmi Geliyor! Pokemon Detective Pikachu filminin ikincisi geliyor.
Background
Vizyon: 18 Mayıs 2018
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı

Serinin Diğer Filmleri

Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.