1. Soul

  Soul

  Soul Film Özeti ve Detayları: Joe Gardner, orta okulda müzik öğretmenliği yapmaktadır. Onun tek hayali jazz grubu ile birlikten çalışıp, o jazz grubunun piyanisti olmaktır. İlk müzisyenlik deneyimini de yaşayan Joe Gardner, New York'ta dolaşırken kendisini birden kanalizasyonun içinde bulur. Ama bu kanalizasyon diğerlerine göre çok farklıdır. Çünkü orası bambaşka bir dünyaya açılan kapıdır. Bir süre sonra ise Joe, gerçek dünyaya nasıl dönmesi gerektiğinin yollarını aramaya başlayacaktır.
  Soul animasyon filminde yönetmen koltuğuna Pete Docter oturuyor. Filmin orijinal dildeki seslendirmelerini ise; Joe Gardner karakterini seslendiren Jamie Foxx, 22 karakterini seslendiren Tina Fey, Paul karakterini seslendiren Daveed Diggs ve Libba Gardner karakterini seslendiren Phylicia Rashad yapmıştır.
  7.1
  ( Toplamda 25 oy verildi. )

      2.095

 1. Pixar’ın Yeni Animasyon Filmi Soul’dan Yeni Fragman!
    4 ay Önce   1.292
  Pixar’ın Yeni Animasyon Filmi Soul’dan Yeni Fragman! Pixar'ın bu yaz gösterime girecek yeni animasyon filmi Soul'dan yeni fragman izleyicisinin beğenisine sunuldu.
  Disney ve Pixar’ın Yeni Animasyon Filmi “Soul”dan İlk Fragman Yayınlandı
    8 ay Önce   1.584
  Disney ve Pixar’ın Yeni Animasyon Filmi “Soul”dan İlk Fragman Yayınlandı Disney ve Pixar'ın "Ruhların hisleri olsaydı nasıl olurdu?" sorusunu ele alan yeni animasyon filmi Soul'dan ilk fragman geldi.
  “He-Man ve Masters of the Universe” Serisi Netflix ile Geri Dönüyor!
    6 ay Önce   2.057
  “He-Man ve Masters of the Universe” Serisi Netflix ile Geri Dönüyor! Netflix, 1980'lerin sevilen animasyon serisi He-Man ve Masters of the Universe'nin duyurusunu yaptı.
  Pixar’ın Animasyon Filmi Onward’dan Yeni Bir Fragman Geldi
    7 ay Önce   1.565
  Pixar’ın Animasyon Filmi Onward’dan Yeni Bir Fragman Geldi Pixar'ın önümüzdeki yıl vizyona girecek olan ve iki elf kardeşin maceralarını anlatan animasyon filmi Onward'dan yeni bir fragman yayınlandı.
Background
Vizyon: 19 Haziran 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.