1. Mulan

  Mulan

  Mulan Film Özeti ve Detayları: Ailesi ve ülkesi adına her türlü fedakarlığı yapan cesur ve korkusuz genç bir kadının Çin Halk Cumhuriyeti’nin bugüne kadar ki bilinen en iyi savaşçısı olma hikayesine odaklanıyor. Çin Kuzey yamacından istila altına girmiştir. Çin İmparatoru ülkeyi Kuzey İstilacılarına karşı savunmak için her aileden bir erkeği İmparatorluk Ordusu adına savaşması adına karar çıkarır. Hua Mulan adında ki genç kadının babası ise oldukça onurlu ve cesur bir savaşçıdır. Ancak hastadır ve savaşacak durumda değildir. Hua, bu durum karşısında babasının yeriğne geçer ve erkek kılığına bürünür. Kendisini Jun olarak tanıtan Hua Mulan, her adımı ile teste tabi tutulur. Hua, için girmiş olduğu bu macerada içsel gücüne güvenerek gerçek potansiyeline kavuşmak zorundadır.
  Mulan filminin yönetmen koltuğunda Niki Caro oturuyor. Filmde başrolleri ise; Mulan karakterini canlandıran Yifei Liu, Kumandan Tung karakterini canlandıran Donnie Yen, Böri Khan karakterini canlandıran Jason Scott Lee, Cheng Honghui karakterini canlandıran Yoson An, Xianniang karakterini canlandıran Gong Li ve İmparator karakterini canlandıran Jet Li paylaşıyor.
  Dağıtım Şirketi: UIP Türkiye
  7.4
  ( Toplamda 82 oy verildi. )

      5.264

 1. Disney, “Mulan”, “The New Mutants” ve “Antlers”in Vizyon Tarihlerini Erteledi
    2 ay Önce   1.369
  Disney, “Mulan”, “The New Mutants” ve “Antlers”in Vizyon Tarihlerini Erteledi Disney, "Mulan", "The New Mutants" ve "Antlers" olmak üzere 3 filmin vizyon tarihini corona virüs salgını nedeniyle erteledi.
  Disney’in Live-Action Yeniden Çevrimi “Mulan”dan Fragman Geldi
    5 ay Önce   1.942
  Disney’in Live-Action Yeniden Çevrimi “Mulan”dan Fragman Geldi Disney'in animasyon filminden live-action olarak yeniden beyaz perdeye uyarladığı Mulan'dan fragman paylaşıldı.
  Mulan’ın İlk Fragmanı ile Heyecan Dorukta!
    11 ay Önce   773
  Mulan’ın İlk Fragmanı ile Heyecan Dorukta! Disney'in savaşçı prensesi Mulan filmi ilk fragmanını yayımladı. Mulan'ın merakları giderecek ilk fragmanının yayımlanması ile seyirciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Daha öncesinde McFarland, USA,ve Whale Rider filmlerinin yönetmenliğini yapan Niki Caro, bu kez bu filmin yönetimini üstlendi.
  Black Widow’un Vizyon Tarihi Corona Virüs Nedeniyle Ertelendi!
    1 ay Önce   936
  Black Widow’un Vizyon Tarihi Corona Virüs Nedeniyle Ertelendi! Marvel'in 1 Mayıs tarihinde vizyona girmesi planlanan filmi Black Widow'un vizyon tarihi de Corona virüs salgını nedeniyle ertelendi.
  Corona Virüs Salgını Nedeniyle Ertelenen Filmler
    2 ay Önce   1.357
  Corona Virüs Salgını Nedeniyle Ertelenen Filmler Wonder Woman, James Bond ve Black Widow, Uncharted, Batman ve Matrix 4 ve birçok film, corona virüs salgını nedeniyle ertelendi.
Background
Viizyon: 17 Nisan 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.