1. Malefiz 2: Kötülüğün Gücü – (Maleficent: Mistress of Evil)

  Malefiz 2: Kötülüğün Gücü – (Maleficent: Mistress of Evil)

  Malefiz 2: Kötülüğün Gücü Film Özeti ve Detayları: 2014 yılında çekilen ve izleyicisinden büyük övgü almayı başaran Malefiz filminin devam halkası 18 Ekim 2019 tarihinde izleyicisi ile buluşuyor. Boynuzlu peri yeni müttefikler kurarken ormanı ve ormanın içinde bulunan sihirli yaratıkları korurken yeni düşmanlar ile karşı karşıya kalır. Boynuzlu peri aynı zamanda gelecek olan yeni kraliçe ile karmaşık ilişki içine girer.
  Maleficent: Mistress of Evil filminde yönetmen koltuğuna Joachim Rønning oturuyor. Filmde başrolleri ise; Maleficent karakterini canlandıran Angelina Jolie, Prenses Aurora karakterini canlandıran Elle Fanning, Kraliçe Ingrith Michelle Pfeiffer ve Thistlewit karakterini canlandıran Juno Temple paylaşıyor.
  Malefiz 2: Kötülüğün Gücü – (Maleficent: Mistress of Evil) 7.5 / 10 242 kullanıcı oyu.
  7.5
  ( Toplamda 242 oy verildi. )

      17.165

Background
Vizyon: 18 Ekim 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Blade 3 Kasım 2019 23:36:30

  Muhteme olmuş gerek görsel efektler, gerekse senaryo her yönüyle harika olmuş kesinlikle paranız çöpe gitmeyecek mutlaka sinemada izleyin

 2. avatar
    Nefise 9 Kasım 2019 08:11:03

  film çok güzel kurgulanmış oyunculuklar muhteşem ötesi Angelina Jolie ve Elle Fanning tam bir oyunculuk dersi vermiş sinemada izleme fırsatı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum.

Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.