1. Kirpi ve Saksağan: Sevimli Uzay Kahramanları

  Kirpi ve Saksağan: Sevimli Uzay Kahramanları

  Kirpi ve Saksağan: Sevimli Uzay Kahramanları Film Özeti ve Detayları: Louis ve Nolan adında ki iki arkadaşın aya yolculuk yaptıkları sırada yaşadıkları maceralara odaklanıyor. Ay’a yapılacak olan bir yolculuk için Norveç ekibinin başında Flaklypa köyünden gelmiş parlak mucit Reodor vardır. Oldukça cesur bir astronot olan Nolan’ın bu yoılculuğu esnasında yanlış gidecek bir şey olmayacağı düşünülse de işler hiçte beklenildiği gibi gitmez. Nolan ve yakın arkadaşı Louis’i aya yaptıkları yolculuk esnasından birbirinden tuhaf sürprizler bekler.
  Kirpi ve Saksağan: Sevimli Uzay Kahramanları filminde yönetmen koltuğuna Rasmus A. Sivertsen oturuyor. Filmde karakter seslendirmelerini ise; Solan Gundersen karakterini seslendiren Kari Ann Grønsund, Ludvig karakterini seslendiren Trond Høvik, Reodor Felgen karakterini seslendiren Per Skjølsvik ve Frimand Pløsen karakterini seslendiren Kåre Conradi yapmıştır.
  6.1
  ( Toplamda 28 oy verildi. )

      1.474

Background
Vizyon: 17 Ocak 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.