1. Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna

  Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna

  Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Film Özeti ve Detayları: Kral Harald çok ciddi bir hata yaparak büyük bir tehlikeye sebep verir. Yaptığı plan ters teper ve sihir dünyadan silinir, neticesinde de sihirbazlar serbest kalır. Kral Harald yalnızca sihir yetenekleri olanların geçebileceği bir kapı olan “Sihirli Ayna”yı kullanarak insanları kandırmıştır. Gerda bunu öğrenir öğrenmez, Harald’ın planını bozmak için harekete geçer. Aynalar Diyarı’na geçmeyi hedefleyen Gerda’nın büyük bir sorunu vardır. Aynalar Diyarı’ndan yalnızca sihir yeteneği olanlar geçebilmektedir ve ailesinde sihir yeteneği olmayan tek kişi Gerda’dır. Kral Harald’ı engellemek, ailesini ve büyülü dünyayı kurtarmak için elinden birşey gelmeyen Gerda, kendini oldukça işe yaramaz birisi olarak görmeye başlar. Bu esnada beklenmedik birşey olur ve Gerda için hiç umulmadık birisi ona yardım eder. Eski düşmanı Karlar Kraliçesi, Gerda’ya yardım eder ve onun sayesinde arkadaşlarını da yanına alarak macera dolu bir yolculuğa çıkar.
  Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna filminde yönetmen koltuğuna Aleksey Tsitsilin ve Robert Lence ikilisi oturuyor. Filmin seslendirme kadrosunda ise; Gerda karakterini Lina Ivanov, Kral Harald karakterini Vladimir Zaitsev, Schneekönigin karakterini Olga Zubkova ve Arrog karakterini Vsevolod Kuznetsov yer alıyor.
  6.6
  ( Toplamda 35 oy verildi. )

      1.104

Background
Vizyon: 22 Şubat 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Kraliçe 19 Ocak 2019 08:49:54
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Merakla bu filmi bekliyorum

Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.