1. Bir Türk Masalı

  Bir Türk Masalı

  Bir Türk Masalı Film Özeti ve Detayları: Üç çocuk karanlık güçler tarafından lanete uğrar. Onların tek amacı düştükleri bu karanlık ortamdan aydınlığa kavuşmaktır. Karanlık tarafından etkisinden kurtulamayan ve akabinde lanetlenmiş olan üç çocuk aydınlık tarafa geçebilmek için koşulsuz şartsız üç maddeyi yerine getirmek zorundadır. Gidecekleri yol tehlikeli ve pek çok engeli içinde barındırır. Ancak bu engelleri aşıp başarılı olurlarsa kendilerini üç güzel prenses beklemekte ve artı olarak ebevynlerini düştükleri lanetten kurtarma şansına da sahip olacaklar.
  Bir Türk Masalı filminde yönetmen koltuğuna Toprak Sergen oturuyor. Filmde başrolleri ise; Toprak Sergen, Burak Sergen, Cemal Hünal ve Amine Gülşe paylaşıyor.
  6.2
  ( Toplamda 19 oy verildi. )

      3.105

 1. Netflix Türkiye’de Ekim Ayında Yayınlanacak İçerikler Açıklandı
    3 hafta Önce   3
  Netflix Türkiye’de Ekim Ayında Yayınlanacak İçerikler Açıklandı Netflix, Ekim ayında yayınlayacağı dizi ve filmleri açıkladı. Ekim ayı programında The Haunting of Bly Manor, The Trial of the Chicago 7, Rebecca gibi yapımlar yer alıyor.
  The Crown 4. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı
    3 gün Önce   3
  The Crown 4. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı The Crown'ın 4. sezonundan ilk fragman yayınlandı. Dizinin 4. sezonu 15 Kasım'da izleyiciyle buluşacak.
  Osgood Perkins İmzalı Gretel & Hansel Filminden Fragman Geldi!
    10 ay Önce   2.175
  Osgood Perkins İmzalı Gretel & Hansel Filminden Fragman Geldi! Grimm Kardeşler'in aynı adlı masalına dayanan korku türündeki Gretel & Hansel filminden yeni fragman yayınlandı.
Background
Vizyon: 23 Nisan 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.