Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
 1. Bir Aşk İki Hayat

  Bir Aşk İki Hayat

  Bir Aşk İki Hayat Film Özeti ve Detayları: Genç ve yakışıklı bir adam olan Umut bir akşam planı için iki seçenek arasında kalır. Seçeneklerden birisi onun hayatının aşkı Deniz ile tanışmasına vesile olacakken, diğeri ise onu uçurumun kenarına sürükleyecek kadar kötüdür. Umut'un yapacağı bu seçim oldukça basit bir konudur. Ancak bu basit seçim onun hayatının akışını tamamen değiştirecektir.
  Bir Aşk İki Hayat filminin yönetmen koltuğuna Ali Bilgin oturuyor. Filmde başrolleri ise; Umut karakterini canlandıran Engin Akyürek ve Deniz karakterini canlandıran Bergüzar Korel paylaşıyor.
  Bir Aşk İki Hayat 6.5 / 10 3 kullanıcı oyu.
  6.5
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      232

 1. Her İnsanın En Az Bir Kere İzlemesi Gereken Efsane Filmler
    2 ay Önce   56
  Her İnsanın En Az Bir Kere İzlemesi Gereken Efsane Filmler Her insanın ömründe en az bir kere izlemesi gereken izleyenler tarafından efsane olarak görülen filmleri derledik.
  The Trial of the Chicago 7 Filminin Kadrosuna Yıldız Yağdı
    2 ay Önce   33
  The Trial of the Chicago 7 Filminin Kadrosuna Yıldız Yağdı Beklenen film The Trial of the Chicago 7'nin kadrosu yıldız dolu.
  Michele Pfeiffer’den Maleficent 2 Görseli Geldi
    2 ay Önce   41
  Michele Pfeiffer’den Maleficent 2 Görseli Geldi Sevilen film Maleficent'in 2. serisi için görsel geldi.
  2019 Oscar En İyi Özgün Senaryo Tahminleri
    2 ay Önce   49
  2019 Oscar En İyi Özgün Senaryo Tahminleri 2019 yılı Oscar en iyi özgün senaryo ödülü için en iyi tahminleri listeledik.
  2019 Yılında En Fazla Beklenen Netflix Filmleri
    2 ay Önce   64
  2019 Yılında En Fazla Beklenen Netflix Filmleri 2019 yılı içerisinde beyaz perdeye girecek netflix filmlerini sizler için hazırladık.
Background
Vizyon: 25 Ocak 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. Yenilmezler 4