Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]

Merakla Beklenen Sibel Filminden Yeni Görseller ve Fragmanlar Geldi

Merakla Beklenen Sibel Filminden Yeni Görseller ve Fragmanlar Geldi

  8 Aralık 2018

  106 Okunma

2019 yılının ilk haftasında gösterime girecek olan Sibel filminden ilk fragman görüntüleri Almanca ve Türkçe farklı fragmanlar olarak yayınlandı. Ayrıca filme ait görsel görüntülerde basına dağıtıldı.

2019 yılının en merak edilen filmlerinden birisi olan Almanya, Fransa, Lüksemburg ve Türkiye’nin ortak yapımı olan Sibel filminden hem Almanca, hemde Türkçe yeni fragmanlar yayınlandı.

3 Ocak 2019 tarihinde Türkiye’de gösterime girecek olan Sibel filmi Altın Leopar ve Locarno Film Festivali Ödüllerine En İyi Film, En iyi Yönetmen, En iyi Kadın Oyuncu ve En iyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterildi.

Filmde başrolleri Sibel karakterine hayat veren Damla Sönmez ve Ali karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil paylaşıyor. Yönetmen koltuğuna ise; Çağla Zencirci ve Guillaume Giovanetti ikilisi oturuyor. Filmin görsellerine bakmak ve tüm fragmanlarını izlemek için Tıklayınız.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. Yenilmezler 4