Rocky ve İvan Drago Yeniden Karşı Karşıya Geliyor

Rocky ve İvan Drago Yeniden Karşı Karşıya Geliyor

  24 Kasım 2018

  139 Okunma

Rocky Balboa ve İvan Drago yıllar sonra bir kez daha ringte karşı karşıya geliyor. Creed 2 Efsanenin Yükselişi Filminde karşı karşıya gelen ikilinin ne yapacağı merak konusu oldu.

Başrollerini; Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Michael B. Jordan ve Tessa Thompson gibi oyuncuların oynadığı Creed 2: Efsane Yükseliyor Filmi 10 Ocak 2019 tarihinde sinema severler ile buluşuyor.

Rocky 4 filminde gösteri maçında Apollo Creed’in ölümüne sebep olan Rus boksör İvan Drago, daha sonra Rocky Balboa’nın maç teklifini kabul etmiş ve bu müsabaka da kaybetmişti.

Aradan geçen yılların üstüne her iki sporcu da boks sporundan emekli olmuş, artık öğrenci yetiştirmeye başlamışlardır. Rocky Balboa’nın öğrencisi Apollo Creed’in oğlu Adonis iken, İvan Drago’nun öğrencisi ise; Vitor Drago’dur. İvan ve Rocky’i karşı karşıya yeniden getirecek olan durum ise Vitor’un Adonis’e meydan okumasıdır.

Rocky ve İvan bu kez ring kenarında birbirlerine rakip olacaklardır. 10 Ocak 2019 tarihinde ülkemizde gösterime girecek olan Creed 2: Efsane Yükseliyor filmi merakla beklenenler listesinde ilk sırada bulunuyor.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.