Quentin Tarantino Yeni Filmi Ağustos Ayında Vizyonda

Quentin Tarantino Yeni Filmi Ağustos Ayında Vizyonda

  25 Kasım 2018

  115 Okunma

Quentin Tarantino'nun yönetmenliğini yaptığı, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Margot Robbie, Dakota Fanning, Timothy Olyphant, Austin Butler gibi dünyaca ünlü yıldızların bir araya toplandığı Once Upon a Time in Hollywood Filmi 2019 Ağustos ayında Sinemalarda.

Dünyaca ünlü yönetmen Quentin Tarantino’nun yeni filmi olan Once Upon a Time in Hollywood Filmi 2019 yılının Ağustos ayında Türkiye’de vizyona giriyor.

Ünlü yönetmenin dışında kadrosunda dev isimlerde yer buldu. Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Margot Robbie, Dakota Fanning, Timothy Olyphant, Austin Butler, Victoria Pedretti, James Marsden ve Tim Roth gibi dünya çapında ki ünlü aktörler filmde rol alıyor.

23 Ağustos 2019 tarihinde Türkiye’de gösterime girecek olan Bir Zamanlar Hollywood’da Filminde ayrıca 1969 yılında 8.5 aylık hamileyken Charles Manson tarikatının dört üyesi tarafından vahşice öldürülen Sharon Tate cinayetine de yer verildi.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.