Merakla Beklenen Deliler Fatih’in Fermanı Gala Gecesi Gerçekleşti

Merakla Beklenen Deliler Fatih’in Fermanı Gala Gecesi Gerçekleşti

  23 Kasım 2018

  114 Okunma

23 Kasım 2018 tarihinde Türkiye genelinde vizyonlarda boy gösterecek olan Deliler Fatih'in Fermanı Filminin gala gecesi İstanbul'un en lüks AVM'si olarak kabul gören Emaar AVM'de gerçekleşti.

23 Kasım 2018 tarihinde Türkiye genelinde vizyonlarda boy gösterecek olan Deliler Fatih’in Fermanı Filminin gala gecesi İstanbul’un en lüks AVM’si olarak kabul gören Emaar AVM’de gerçekleşti.

Kazıklı Voyvoda olarak tarihte ki yerini alan Vlad’ın Osmanlı Padişahı Fatih Sultan Mehmet Han’ın gönderdiği elçiyi kazığa oturtması ile, ”Deliler Birliği”nin kendisini yok etmek için harekete geçmesini konu alan yapım pek çok sinema sever tarafından merakla bekleniyordu.

Gala gecesinde en yoğun ilgiyi ise; etrafta deli kostümü giyip dolanan insanlar gördü. Bu durumda filme olan heyecanı daha da arttırdı. Gala gecesinde filmde rol alan tüm oyuncular hazır bulundu. Deliler Fatih’in Fermanı Filminin detayları ve fragman görüntülerine Buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.