Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]

Margot Robbie’den Harley Quinn Açıklaması

Margot Robbie’den Harley Quinn Açıklaması

  6 Ocak 2019

  63 Okunma

Margot Robbie’den Harley Quinn karakterine yönelik sahne öncesi yapılan hazırlıklar ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

DC’nin en sevilen karakterlerinden birisi olarak karşımıza çıkan Margot Robbie’nin hayat verdiği Harley Quinn karakteri için ünlü oyuncu açıklamalarda bulundu.
Suicide Squad: Gerçek Kötüler filmi ile büyük beğeni ve başarı yakalayan Harley Quinn karakterine hazırlık yaparken vücudunun açıkta kalan bölgeleri arttıkça saç ve makyaj işinin daha da uzadığını açıkladı. Karakterin çok beyaz tenli olduğunu ve her tarafının dövme ile dolu olduğunu vurgulayan Margot Robbie vücudu açıktaysa ve üzerine birşey almıyorsa sahne hazırlıklarının en az yarım saat daha uzadığını vurguladı.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. Yenilmezler 4