Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]

Keanu Reeves Wolverine Rolüne Talip

Keanu Reeves Wolverine Rolüne Talip

  24 Aralık 2018

  116 Okunma

Keanu Reves John Wick'den sonra Wolverine karakterine hayat vermek istediğini açıkladı.

John Wick serisi ile büyük bir hayran kitlesi yakalayan dünyaca ünlü oyuncu Keanu Reeves geçtiğimiz günlerde Wolverine rolüne talip olduğunu açıklamıştı.

Screen Geek’e verdiği röportaj da kendisine hangi süper kahraman olmak istediği soruldu. Daha önce defalarca kez Batman karakterine hayat vermek istediğini ama yapımcıların başka birisiyle anlaştığını söylemiş ve bu karaktere bu yüzden hayat veremediğini açıklamıştı. Bu defa ise Wolverine karakterini çok oynamak istediğini dile getirdi. Milyonlarca hayranı olan BossLogic boş durmadı ve Keanu Reeves‘in açıklamalarından sonra onu Wolverine‘e dönüştürdü.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. Yenilmezler 4