Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
 1. Güven

  Güven

  Güven Film Özeti ve Detayları: Ali ve Meryem çifti sıradan bir yaşam sürmektedir. Meryem'in Ali ile evlenmeden önce Ferit adında ki sevgilisinden bir çocuğu vardır. Yıllar sonra Ferit geri döner. Ali, Ferit'in geri dönüşünden şüphelenir ve Meryem'i güven testine sokar. Meryem, Ferit'e olan aşkını mı tercih eder? Yoksa kocası Ali'ye sadakati mi ortaya koyar. Bu sorular sorulurken Ali'nin Meryem'e olan güveni her geçen gün daha da azalır.
  Güven filminin yönetmen koltuğuna Sefa Öztürk oturuyor. Filmin başrollerini ise; Bülent Çolak, Feride Çetin, Gözde Çığacı ve Serkan Keskin paylaşıyor.
  Güven 7.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      203

 1. World War Z 2’den İptal Haberi Geldi
    1 ay Önce   31
  World War Z 2’den İptal Haberi Geldi İlk filmiyle sükse yapan World War Z'nin 2. filminin iptal olduğu söylendi.
  X-Men Filmlerinin Geleceği Nasıl Olacak?
    1 ay Önce   26
  X-Men Filmlerinin Geleceği Nasıl Olacak? Sevilen film X-Men'in gelecek serisi nasıl olacak?
  İrlanda Yapımı Korku Filmi The Hole In The Ground Filminden Yeni Fragman
    2 ay Önce   42
  İrlanda Yapımı Korku Filmi The Hole In The Ground Filminden Yeni Fragman Haziran ayında vizyona girecek olan The Hole In The Ground'dan fragman geldi.
  Yeni Captain Marvel Karesi Çıktı
    2 ay Önce   48
  Yeni Captain Marvel Karesi Çıktı Captain Marvel'ın yeni karakteri tanıtıldı. Filmin ilk fragmanı sevenlerine sunuldu.
  Yeni Sinema Yasası Düzenlemesi Meclis Kararından Geçti
    2 ay Önce   42
  Yeni Sinema Yasası Düzenlemesi Meclis Kararından Geçti Son zamanlarda sık sık dile getirilen yeni sinema yasası sonunda meclisten geçti.
Background
Vizyon: 8 Mart 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. Yenilmezler 4