1. IO

  IO

  IO Film Özeti ve Detayları: Dünya büyük bir felakete uğramıştır ve bu felaket sonucunda çok az insan hayatta kalmayı başarmıştır. bunlardan birisi de genç ve güzel bir kadın olan Sam'dır. İnsanlar dünyadan başka bir gezegene taşınırlar. İnsanları taşıyan taşıtlardan son olanı dünyadan hareket etmek üzeredir ve Sam bunun karşısında çok zor bir karar vermek zorundadır. Sam ya dünyada kalıp zehir dolu gezegeni düzeltecektir, yada insanların uzaya çıktığı son araca binip uzay kolonisine katılacaktır.
  IO filminde yönetmen koltuğuna Jonathan Helpert oturuyor. Filmde başrolleri ise; Sam karakterini canlandıran Margaret Qualley, Micah karakterini canlandıran Anthony Mackie, Henry karakterini canlandıran Danny Huston ve Elon karakterini canlandıran Tom Payne paylaşıyor.
  IO 7.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      106

 1. Pretty Little Liars: The Perfectionists Filminden İlk Fragman Geldi
    2 hafta Önce   11
  Pretty Little Liars: The Perfectionists Filminden İlk Fragman Geldi Pretty Little Liars: The Perfectionists filminden sonunda fragman geldi.
  Yeni Terminatör Filminin Adı Açıklandı
    1 hafta Önce   15
  Yeni Terminatör Filminin Adı Açıklandı Terminatör filminin yeni serisinin adı açıklandı.
  Guy Ritchie İmzası Taşıyan Toff Guys’ın Çekimleri Bitti
    1 hafta Önce   12
  Guy Ritchie İmzası Taşıyan Toff Guys’ın Çekimleri Bitti Toff Guys'ın çekimlerinin bittiği açıklandı.
  Robin Lord Taylor John Wick 3: Parabellum Kadrosuna Dahil Oldu
    1 hafta Önce   17
  Robin Lord Taylor John Wick 3: Parabellum Kadrosuna Dahil Oldu Robin Lord Taylor, John Wick'in 3. filmine dahil oldu.
  The Walking Dead’in Ünlü Oyuncusu Danai Gurira Diziye Veda Ediyor
    1 hafta Önce   23
  The Walking Dead’in Ünlü Oyuncusu Danai Gurira Diziye Veda Ediyor The Walking Dead'in sevilen karakteri Michonne diziye veda ediyor.
Background
Vizyon: 18 Ocak 2019 (Netflix)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.