1. IO

  IO

  IO Film Özeti ve Detayları: Dünya büyük bir felakete uğramıştır ve bu felaket sonucunda çok az insan hayatta kalmayı başarmıştır. bunlardan birisi de genç ve güzel bir kadın olan Sam'dır. İnsanlar dünyadan başka bir gezegene taşınırlar. İnsanları taşıyan taşıtlardan son olanı dünyadan hareket etmek üzeredir ve Sam bunun karşısında çok zor bir karar vermek zorundadır. Sam ya dünyada kalıp zehir dolu gezegeni düzeltecektir, yada insanların uzaya çıktığı son araca binip uzay kolonisine katılacaktır.
  IO filminde yönetmen koltuğuna Jonathan Helpert oturuyor. Filmde başrolleri ise; Sam karakterini canlandıran Margaret Qualley, Micah karakterini canlandıran Anthony Mackie, Henry karakterini canlandıran Danny Huston ve Elon karakterini canlandıran Tom Payne paylaşıyor.
  IO 7.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      223

 1. The Lion King – Aslan Kral Filminden Yeni Türkçe Dublajlı Fragman
    1 hafta Önce   173
  The Lion King – Aslan Kral Filminden Yeni Türkçe Dublajlı Fragman The Lion King - Aslan Kral filminden Türkçe Dublajlı 2. ve uzun Fragman Disney tarafından görücüye çıktı. Özellikle küçük sinema severlerin büyük merakla beklediği Disney yapımı filmin Türkçe Dublajlı fragmanını izleyebilirsiniz.
  The Creed Of Violence Filmi İçin Hazırlıklar Başladı
    2 ay Önce   102
  The Creed Of Violence Filmi İçin Hazırlıklar Başladı 2011'den bu yana beklenen The Creed of Violence filmi için hazırlıklar başladı.
  Pretty Little Liars: The Perfectionists Filminden İlk Fragman Geldi
    2 ay Önce   47
  Pretty Little Liars: The Perfectionists Filminden İlk Fragman Geldi Pretty Little Liars: The Perfectionists filminden sonunda fragman geldi.
  2019 – 2020 Film Ödülleri Tarihleri Belli Oldu
    2 gün Önce   207
  2019 – 2020 Film Ödülleri Tarihleri Belli Oldu Akademinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Film Ödülleri tarihleri açıklandı. 2020'de düzenlenecek OSCAR Ödül Töreni tarihi 2019 yılında ki tarihinden iki hafta geriye çekilerek 9 Şubat 2020 olarak açıklandı.
  2019 Yılı Hong Kong Film Ödülleri Sahiplerine Kavuştu
    5 gün Önce   128
  2019 Yılı Hong Kong Film Ödülleri Sahiplerine Kavuştu 2019 yılı Hong Kong Film Festivali'nde kazananlar belli oldu. "Project Gutenberg" Filmi Hong Kong Film Ödülleri tarihinde en çok aday gösterilen ikinci film olurken, gecenin büyük ödülü de dahil olmak üzere toplamda yedi ödül kazanmayı başardı.
Background
Vizyon: 18 Ocak 2019 (Netflix)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4