1. Jumanji 2: Vahşi Orman – (Jumanji: Welcome to the Jungle)

  Jumanji 2: Vahşi Orman – (Jumanji: Welcome to the Jungle)

  Yıllardan 1869 geldiğinde iki küçük çocuk olan Benjamin ve Kalib gece yarısı olduğunda bir sandık gömmek için hareket eder. Sandığı bu kadar gizli ve kimseye göstermeden gömmeye çalışmalarının sebebi de sandığın içinde ki lanetten kaynaklanmaktadır. Bu lanet onlara çok fazla çile çektirmiştir. Ancak bilmedikleri şey onu gömdüklerinde sadece kendileri kurtulmuş olacaktır. Lanet yok olmayacaktır. Aradan yıllar geçer ve sandığı gömülü olduğu yerden Parrish adında birisi çıkartır. Onu alıp evine götüren adam, içinde ki oyun kutusunu çıkartır ve yanlışlıkla start tuşuna basar. Start'a basıldığında ise lanet geri döner. Artık Jumanji oyunu yeniden başlamıştır. Film 29 Aralık 2017 tarihinde Türkiye'de de gösterime girmiştir.
  Jumanji 2: Vahşi Orman – (Jumanji: Welcome to the Jungle) 7.4 / 10 6 kullanıcı oyu.
  7.4
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

      1.316

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Jumanji 14 Mayıs 2018 04:54:20

  Bu adam tam bir dev haribden. O sümsük çocuk nasıl o dev olabiliyor hayret 😀

 2. avatar
    Angel 18 Mayıs 2018 03:07:00
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  muhteşem bi film tebrik ederim

Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.