1. Deadpool

  Deadpool

  Wade Wilson eski bir özel kuvvetler personelidir. Ordudan kısa bir süre önce ayrılmış kötünün iyisi sayılabilecek bir adamdır. Vanessa adında ki bir kadınla yeni bir ilişkiye başlayan Wade ona kısa süre içinde aşık olur. Tam her şey yolunda ilerlerken kanser olduğu gerçeği ile karşı karşıya kalan Wade için artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Vanessa'dan kanser olduğu için ayrılan orta yaşlı Wade kansere tedavi amacı ile gerçekleşecek olan bir bilimsel projeye dahil olur. Ancak bu kanser tedavisi değil bir DNA oynaması tedavisidir.
  Deadpool 7.8 / 10 4 kullanıcı oyu.
  7.8
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      1.072

 1. Deadpool 3 Filmi İçin Bütün Hazırlıklar Başladı
    3 ay Önce   55
  Deadpool 3 Filmi İçin Bütün Hazırlıklar Başladı Efsane filmler arasına giriş yapan Deadpool serinin 3. filmi ile beyaz perdeye geliyor.
  X-Men Filmlerinin Geleceği Nasıl Olacak?
    3 ay Önce   46
  X-Men Filmlerinin Geleceği Nasıl Olacak? Sevilen film X-Men'in gelecek serisi nasıl olacak?
  Michele Pfeiffer’den Maleficent 2 Görseli Geldi
    3 ay Önce   62
  Michele Pfeiffer’den Maleficent 2 Görseli Geldi Sevilen film Maleficent'in 2. serisi için görsel geldi.
  Pokemon Detective Pikachu İkinci Filmi Geliyor!
    3 ay Önce   65
  Pokemon Detective Pikachu İkinci Filmi Geliyor! Pokemon Detective Pikachu filminin ikincisi geliyor.
  2019 Yılında En Fazla Beklenen Netflix Filmleri
    3 ay Önce   93
  2019 Yılında En Fazla Beklenen Netflix Filmleri 2019 yılı içerisinde beyaz perdeye girecek netflix filmlerini sizler için hazırladık.
Background
Vizyon: 12 Şubat 2016
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı

Serinin Diğer Filmleri

Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4